WESTERNOVÉ ZÁVODY SE POVEDLY! 

Dětský hipoterapeutický ranč byl již potřetí dějištěm napínavých westernových závodů. Ani tentokrát jsme na to nebyli sami. Spojili jsme síly s panem Josefem Hlučkem a našimi přáteli ze Satan Ranche a přesto, že nám počasí příliš nepřálo, se závody vyvedly.

V areálu ranče se sešla poměrně velká skupina jezdců a nakonec jich bylo v koňském sedle k vidění bezmála třicet. V Hlučíně celý den panovala pohodová westernová atmosféra. Nechyběla stylová hudba divokého západu, vůně bramboráků, klobásek a poctivých kovbojských steaků z grilu.

K vidění byly disciplíny Trail, Barel Race, Pivní barel, Pole bending a Lasování na umělého býka. Ve všech případech se vyhlašovalo šest nejlepších jezdců (výsledky ke stažení zde).

Je již tradicí, že se jednotlivých disciplín účastní také „kovbojové“ z Dětského hipoterapeutického ranče. V letošním ročníku tomu nebylo jinak. Ačkoli neposbírali vavříny vítězů, neubralo to na jejich dobré náladě. Brali vše hrdinně, sportovně a jsou rádi za cenné zkušenosti do dalších závodů.


Westernové závody si nenechala ujít hlučínská televize. Záznam, který na závodech natočila, bude brzy k vidění na našich webových stránkách.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci závodů.

Díky patří také sponzorům, kteří nám poskytli věcné ceny pro soutěžící.

A díky také vám, kteří jste se přišli na závody podívat.

Již teď se těšíme na další ročník!