POKRAČUJEME V REKONSTRUKCI

Dětský ranč se může pochlubit novou vjezdovou bránou ve stylu kowbojů, jakou znáte z klasických westernek. Přestože její stavba byla oříšek, nakonec se nám s pomocí pana Josefa Kladiva a jeho zaměstnanců vše povedlo. Děkujeme všem zúčastněným.

Zub času se podepsal také na podobě původního oplocení. Abychom náš ranč udrželi hezký, rozhodli jsme se nahradit jej novým oplocením z masívního dřeva. Opět jsme požádali o pomoc pana Kladiva a ruku k dílu přiložili i naši zaměstnanci, kteří pomohli s natěračskými pracemi. Tady je výsledek:

 

Nový kabát dostalo i venkovní posezení. V nejbližší době se chystáme doplnit jej o nové sedáky a zasadit k němu popínavé rostliny, které v letních měsících vytvoří příjemný stín.

Rekonstrukcí prošla také původní „kuřárna“. Na jejím místě vznikl nový nadstřešený prostor, který kromě útočiště pro kuřáky nabídne i pohodlné posezení schované před ostrým sluníčkem a deštěm. V současné chvíli ujsme téměř u konce - zbývá jen položit střešní krytinu a nainstalovat okapy.

Přijďte se i Vy podívat, jak náš ranč zkrásněl. Rádi Vás uvidíme.