VYHRÁLI JSME V PARKURU

Dne 8. 6. 2013 jsme po pečlivé přípravě vyrazili na parkurové závody do  Hradce nad Moravicí, kde jsme se zúčastnili hobby soutěží pro pony ve všech kategoriích.

Náš ranč reprezentovaly jezdkyně Sandra Nytrová a Petra Marethová (na koni Caesar) a Nicol Kyliánová a Lucie Herichová (na koni Akim). V kvalitní a početné konkurenci (jely i jezdkyně na ponících zkušených z oficiálních závodů a vyšších soutěží) naše závodnice obstály doslova na jedničku. Dvojice Caesar – Sandra Nytrová získala první místo v parkuru se stupňovanou obtížností do 40 cm. Také ostatní dvojice zajely většinou čistý a stylový parkur.

Byl to krásný den plný zážitků a adrenalinu, který byl pro nás všechny důkazem,  že se poctivý trénink skutečně vyplácí. Velký dík patří skvělé partě lidí z Dětského ranče, bez nichž bychom to nedokázali. Děkujeme především vedení ranče, panu ředitel Dudkovi a panu Schwarzovi, našim trpělivým trenérkám Svaťce a Svaťce Vidoňovým, naší skvělé přepravkyni koní paní Zorce, rodičům, ošetřovatelkám a všem, kteří pomáhali nebo přišli fandit a vytvořili tak úžasnou atmosféru. Více fotografií ...